Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Κώστας Σωτηρίου - Τα νέα του Συλλόγου μαςΣύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Κώστας Σωτηρίου Τα νέα του Συλλόγου μας

Τα νέα του Συλλόγου μας

OVERVIEW

This web page syllogosksotiriou.gr currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have probed twenty pages inside the site syllogosksotiriou.gr and found twenty websites associating themselves with syllogosksotiriou.gr. There is one mass network accounts enjoyed by syllogosksotiriou.gr.

SYLLOGOSKSOTIRIOU.GR RANKINGS

This web page syllogosksotiriou.gr has seen alternating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for syllogosksotiriou.gr

Traffic ranking (by month) for syllogosksotiriou.gr

Traffic ranking by day of the week for syllogosksotiriou.gr

LINKS TO WEB PAGE

Ριζοσπαστική Κίνηση Εκπαιδευτικών Π.Ε. Θεσνίκης Παρεμβάσεις - Κινήσεις - Συσπειρώσεις Εκπαιδευτικών Π.Ε. Θεσσαλονίκης .

Δεν είμαστε εμείς εκείνοι που θα φέρουν το φως. Είμαστε όμως εκείνοι που θα θυμίζουμε πάντα πως το σκοτάδι δεν είναι μόνο και ανίκητο . Αγωνιζόμαστε για το Δημόσιο, Δωρεάν Σχολείο, Τα μορφωτικά δικαιώματα των μαθητών, Τα εργασιακά δικαιώματα των εκπαιδευτικών, Για μια Κοινωνία χωρίς εκμετάλλευση ανθρώπου από άνθρωπο. Η ΡΟΗ ΤΟΥ BLOG ΜΑΣ. Πέμπτη, 16 Ιουλίου 2015. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΗΝ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ. Η επιλογή του σε ένα τόσο κρ.

ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ - ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ σωματείων, φοιτ. συλλόγων, συλλογικοτήτων

ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΩΝ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ . Διαμαρτυρία του Συντονισμού για το Προσφυγικό αύριο Πέμπτη στις 5 μμ στο Υπουργείο Μεταναστευτικής Πολιτικής. Σίτιση, παιδεία, περίθαλψη και τα ίδια δικαιώματα σε δουλειά, μόρφωση, ασφάλιση.

WHAT DOES SYLLOGOSKSOTIRIOU.GR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of syllogosksotiriou.gr Mobile Screenshot of syllogosksotiriou.gr Tablet Screenshot of syllogosksotiriou.gr

SYLLOGOSKSOTIRIOU.GR HOST

Our web crawlers detected that a single root page on syllogosksotiriou.gr took one thousand six hundred and seventy-two milliseconds to download. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so I consider syllogosksotiriou.gr not secure.
176.9.52.83

I found that this website is utilizing the nginx os.

PAGE TITLE

Τα νέα του Συλλόγου μας

CONTENT

This web page syllogosksotiriou.gr states the following, "Τα νέα του Συλλόγου μας." Our analyzers saw that the website also stated " Ο παιδαγωγός της αντίστασης Κώστας Δ." The Website also said " ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π. Όλοι στο συλλαλητήριο ενάντια στο νέο αντιλαϊκό Μνημόνιο την Πέμπτη 13 Αυγούστου στο Σύνταγμα στις 8μμ. Tι προβλεπει το νέο Μνημόνιο και οι δεσμεύσεις της κυβέρνησης για αξιολόγηση, ωράριο, Νέο Σχολείο, ΑΕΙ."

VIEW SIMILAR WEBSITES

ΣΕΜ ΚΡΗΤΗΣ Συλλογος Επιστημονων Μαιων Κρητης

ΣΑΣ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΜΑΙΩΝ-ΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ . ΑΠΟ ΕΔΩ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤE ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ! Σάββατο, 16 Μαρτίου 2013. Ευχαριστούμε όλες τις Μαίες και τους Μαιευτές που συμμετείχαν στην ψηφοφορία.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. Ο ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΥ - ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΥ

ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΓ. Πίνακας απομακρυσμένων σχολικών μονάδων Θ, Ι, ΙΑ και ΙΒ κατηγορίας Π. Δημήτρης Μπράτης, αιρετός ΚΥΣΠΕ. Οι προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών Π. , ανά κλάδο και περιοχή μέχρι το τέλος του σχολικού έτους 2014 2015.

syllogosmesoxwriwn

Εκλογές Πολιτιστικού Συλλόγου Μεσοχωρίων Ευβοίας. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Κυριακή, 9 Μαρτίου 2014. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Κυριακή, 2 Μαρτίου 2014.

Προοδευτικός Σύλλογος Μαρλά Μαμάδου Τήνου 38 χρόνια πολιτιστική δράση

Προοδευτικός Σύλλογος Μαρλά Μαμάδου Τήνου 38 χρόνια πολιτιστική δράση. Προοδευτικός Σύλλογος Μαρλά Μαμάδου Τήνου. Έκθεση Φωτογραφείας Η Ποίηση της Πέτρας. Σας ευχαριστούμε για την πολυάριθμη συμμετοχή! Εικόνες από τις εμφανίσεις του χορευτικού στο Δήμο Αμαρουσίου and Δήμο Λυκόβρυσης Πεύκης. Εικόνες από τον εορτασμό του Πάσχα στα χωριά μας.

Σύλλογος Νέας Γενιάς

Καλώς ήρθατε στο blog του Συλλόγου Νέας Γενιάς! Πέμπτη, 2 Μαΐου 2013. Πρώτοι και σε αυτή τη φωτιά. Δυστυχώς εχθές ξέσπασε άλλη μια φωτιά στα Υψηλού ,πάνω απο την Ασημόλευκα του Μποζάκη! Οι πρώτοι που έτρεξαν εκεί και βοήθησαν ήταν ο Συλλογος μας! Ευτυχώς η φωτιά έσβησε σήμερα το πρωί ,αφήνοντας πίσω μεγάλη έκταση καμμένης γής! Πέμπτη, 21 Μαρτίου 2013. Σας περιμένουμε Όλους να περάσουμε μια αξέχαστη βραδιά! Πέμπτη, 23 Αυγούστου 2012. Φωτιά στο νησί μας! Ετικέτες ΟΜΑΔΑ ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ.